| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| размери на питата на радиатора | 606x380x16 |
| качество | WP |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| материал | алуминий |
| дебелина | 16 mm |
| ширина | 374 mm |
| височина | 560 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| размери на питата на радиатора | 610-390-12 |
| ширина | 563 mm |
| височина | 396 mm |
| дебелина | 17 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| размери на питата на радиатора | 575 - 385 - 12 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с изсушител |